Usuwamy gniazda szerszeni, os i pszczół.
Get Adobe Flash player

Odkomarzanie – skuteczne rozwiązanie w walce z owadami

Okres wakacji to czas zwiększonej aktywności komarów, które szczególnie w sąsiedztwie zbiorników wodnych są prawdziwym utrapieniem. Zdając sobie sprawę z ich uciążliwości chcemy zaproponować profesjonalne usługi w zakresie zwalczania komarów w Warszawie i okolicach. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, środki, a także doświadczenie, które pozwala nam trafnie lokalizować miejsca bytowania komarów, a następnie przystąpić do ich zwalczania. Stosujemy sprawdzone i skuteczne preparaty owadobójcze, a nasze usługi realizujemy na prywatnych posesjach, w ogrodach, parkach, gospodarstwach oraz innych miejscach. Zapraszamy do kontaktu i zapewniamy, że z naszą pomocą komary nie będą już więcej stanowić problemu.

Zwalczanie komarów – Najczęściej zadawane pytania:

W jaki sposób wykonywany jest zabieg odkomarzania?

Zwalczanie komarów wykonujemy metodą zamgławiania bądź oprysku. Środki do odkomarzania zgodnie z zaleceniami producenta mieszamy z wodą wykonując roztwór, który trafia następnie do generatora mgły lub spalinowego opryskiwacza. Preparat rozprowadzamy w ustalonych wcześniej miejscach.

Jak szybko widoczne są rezultaty przeprowadzonego odkomarzania?

Do zwalczania komarów wykorzystujemy środki natychmiastowej likwidacji owadów, które błyskawicznie eliminują komary.

Jaki obszar obejmują prace mające na celu zwalczenie komarów?

Obszar prac zawsze ustalamy podczas rozmowy z Klientem przedstawiając nasze zalecenia wynikające z rekonesansu posesji. Bazując na zdobytych informacjach oraz doświadczeniu wybieramy miejsca, w których gniazdują komary, a także dokonujemy oprysku lub zamgławiania tzw. strefy sąsiadującej.

Czy środki stosowane do zwalczania komarów są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i roślin?

Tak. Preparaty, z których korzysta nasza firm są w pełni bezpieczne i gwarantujemy, że w żaden niekorzystny sposób nie wpłyną na organizmy i rośliny. Musimy wspomnieć również, że środki do odkomarzania, których używamy posiadają europejskie atesty, a po przeprowadzonym odkomarzaniu zalecamy zawsze Klientom odczekać około 45 minut, aby preparat mógł utrwalić się na spryskanej powierzchni.